מאמרים

קצת על אולפני הטלוויזיה בארץ ושיטת עבודתם

באולפני טלוויזיה מצולמות תכניות מסוגים שונים כמו: תכניות אירוח, שעשועונים, ראליטי, דרמות ומהדורות חדשות. בכדי לענות על כל הצרכים השונים והאינדיבידואליים של תכניות הטלוויזיה המצולמות על סוגיהן, אולפנים אלו חייבים להיות מרווחים, מאובזרים בצורה נכונה וכמובן חדשניים ומותאמים להתפתחויות הטכנולוגיות בתחום הצילום.

אולפני הטלוויזיה הבולטים בארץ
ישנם עשרות אולפני טלוויזיה ברחבי ארץ, כאשר בארבעה מהגדולים והמרכזיים מבניהם, מצולמים רוב תכניות הטלוויזיה הפופולאריות והפרסומות שכולנו מכירים, ארבעת האולפנים הללו הם :

אולפני מימד – אולפנים הממוקמים בתל אביב. במקום, ארבעה אולפנים בגדלים שונים, כמו גם אולפנים ייחודיים בעלי קירות זכוכית. באולפנים אלו צולמו תכניות כמו: העונות הראשונות של כוכב נולד, מועדון לילה, תכניות ערוץ 24 ותכניות נוספות.


אולפני הרצליה – במתחם אולפני הרצליה, לא פחות מעשרה אולפנים בגדלים שונים. באולפנים מצולמים סדרות רבות ביניהן: "בנות הזהב", "פולישוק"  ו"הכל דבש", לצד תכניות קומיות ותכניות ראליטי כמו: מצב האומה, כוכב נולד, ארץ נהדרת ועוד..

ג.ג נווה אילן – אולפנים אלו הינם בבעלותן של חברת גלובוס גרופ, והם ממוקמים בקריית התקשורת נווה אילן. הקהל הרחב זכה להכיר ולשמוע על אולפנים אלו, כשעלתה למסכים תכנית הראליטי המצליחה - "האח הגדול", המצולמת במקום. באולפנים מצולמת גם מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 2.

אולפני ברודקאסט - מתחמי אולפני הקלטה הממוקמים בשני סניפים, בתל אביב ובחולון ובהם מספר אולפנים בגדלים שונים. באולפנים אלו מצולמות בעיקר דרמות ושעשועונים כגון: סברי מרנן, השיר שלנו, לעוף על המיליון ותכניות נוספות. באולפנים אלו מצולמות גם פרסומות רבות.

הקסם של האולפנים
לא משנה כמה מידע תצברו לגבי אולפני טלוויזיה, זה עדיין לא יהיה שווה ערך לביקור באותם אולפנים. מכיוון שתכניות טלוויזיה רבות מצולמות בפני קהל באולפן, קיימת עבורכם ההזדמנות להגיע אל אותם אולפנים, להתרשם מהם מקרוב ולהיות נוכחים בעת צילום של תכנית טלוויזיה.

רוצים להכיר מקרוב את אולפני הטלוויזיה המובילים? אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת קהל טי.וי, ולהגיע לבקר באותם אולפנים, בתור קהל בתוכניות הטלוויזיה המובילות המצולמות בהם.
חברת קהל TV מציעה עבורכם לקחת חלק בחוויה הייחודית והמעניינת של צילום תכנית טלוויזיה ולהתרשם מהאולפנים מקרוב.
ההשתתפות כקהל בתוכניות טלוויזיה, אינה כרוכה בתשלום ומתאימה גם כפעילות מגבשת וחווייתית עבור קבוצות מאורגנות.
אתם מוזמנים ליצור קשר ולראות מקרוב, איך הקסם הזה, אותו כולנו רגילים לראות מבעד למסך הטלוויזיה, נראה ומרגיש בלי מסך המפריד ביניכם.