מאמרים

רעיון מקורי לפעילות קבוצתית

רובנו אוהבים ורגילים להשתייך לקבוצות, אבל, כמו שאין לנו את האפשרות לבחור את המשפחה אליה אנו נולדים, כך, גם חלק מהקבוצות אליהן נשתייך במהלך חיינו לא יהיו הבחירה שלנו, אלא תוצר של כורח הנסיבות. במקרים כאלו, ישנו צורך לעשות מאמץ בכדי שנרגיש חלק מאותה קבוצה ונלמד לחבב ולשתף פעולה עם חבריה.
כך יוצא שמעסיקים, מדריכים ואנשים אחרים האחראים על קבוצות אנשים כאלו ואחרות, עושים את מירב המאמצים בכדי למצוא רעיונות מקוריים לפעילויות מגבשות אשר מטרתן לאחד וליצור קשרים בין חבריהן.

פתרון יצירתי לגיבוש קבוצתי
השתתפות קבוצתית בתור קהל בתוכנית טלוויזיה יכולה להוות פתרון מדליק ויצירתי עבור אותם אנשים המחפשים רעיון מקורי בנושא של פעילות לקבוצות מאורגנות.
רוב האנשים הרי אוהבים לשבת ולצפות כקבוצה, עם המשפחה או עם חברים בתוכניות ראליטי או בידור בטלוויזיה. כך שהשתתפות כקבוצה בתור קהל בתוכניות טלוויזיה יכולה להעצים את חווית הצפייה בכמה מונים ולקרב בין חבריה.

ישנן מגוון רחב של סוגי תכניות טלוויזיה אליהן ניתן להגיע כקהל - אלו יכולות להיות תכניות בידור כמו מצב האומה, ארץ נהדרת או צחוק מהעבודה. תכניות ריאליטי שונות כמו  הכוכב הבא, אקס פקטור, האח הגדול ועוד. כל תכנית סוחפת את הקהל בדרכה – יש תכניות בהן הקהל לא יפסיק לצחוק ויש תכניות בהן הקהל יתרגש יזדהה עם הכוכבים וייקח חלק בחוויה תרבותית מהנה ומעניינת.

התוכנית הסתיימה, החוויה ממשיכה
מעבר לעוצמת החוויה של השתתפות בתכנית טלוויזיה כקהל, ישנן גם חוויות שונות ואינדיבידואליות שכל אחד מחברי הקבוצה לוקח אתו אחרי התכנית וכמובן, שהוא יהיה מעוניין לחלוק אותן עם שותפיו לחוויה. כך יוצא שאם לדוגמא, מדובר בקבוצת עובדים שהגיעה להשתתף כקהל ב"ארץ נהדרת", שיחות על המערכון של ברלד, יכולות להיות השיחות העיקריות על יד מכונת הקפה ובהפסקות בעבודה, במשך ימים רבים לאחר מכן – כמעט תמיד יהיו שלושה או ארבעה שינסו לחקות את ברלד ואחד מתוכם גם יצליח להצחיק את כולם.

השתתפות כקבוצה בתור קהל בתכנית טלוויזיה, מהווה כאמור רעיון מיוחד ומהנה לפעילות מגבשת. לקחת חלק בתכנית, אותה אנשים רגילים לראות רק דרך מסך הטלוויזיה ולראות איך הדברים קורים בפועל מאחורי המצלמות והזגוגיות אשר מפרידות ביניהם ובין המשתתפים, היא חוויה מעניינת ומיוחדת – חוויה אותה זוכרים זמן רב אחרי שהיא מסתיימת, כך שאת שהזיכרונות יהוו נושא שיחה מרכזי אשר יסייע משמעותית לגיבוש בין חברי הקבוצה.

אז במידה ואתם מעוניינים לארגן פעילות קבוצתית ומגבשת – חברת קהל TV היא הכתובת עבורכם. חברת קהל TV, מציעה עבורכם ועבור הקבוצה פעילות חווייתית מהנה וחשוב מכול, ללא עלות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת TV ולהגיע ולהשתתף כקהל באחת מתוכניות הטלוויזיה הפופולאריות.